Gizlilik Politikası

münker erkadam kişisel blog logo

Merhaba,

WordPress altyapısını kullandığım kişisel blog sitemde ziyaretçilerimin kişisel gizlilik haklarına son derece saygılıyım. Bu sayfada kişisel bilgilerinizin güvenliği hakkında bazı açıklamalar bulunmaktadır.

Çerezler ve Tarayıcı İşaretleri

Gerekli görüldüğü takdirde kişisel blogumdaki bazı uygulamalar, okuyucuya/kullanıcıya yönelik iyi hizmet verebilmek adına kullanıcı ayarları çerezleri kullanarak kaydedip saklayabilmektedir. Bu durum siz okurlarıma ilginizi çekecek haberleri ulaştırmam da oldukça önemlidir.

Bilgi Toplama Bilgilendirmesi

Hemen hemen İnternet aleminde var olan çoğu İnternet sitesi özellikle de kişisel bloglar ziyaretçi hakkında basit bilgiler toplamaktadır. Bu toplanan bilgiler ip adresinizden başlayıp, tarayıcı bilgileriniz ve İnternet servisiniz üzerinde siteye giriş çıkış, tıklanma miktarı gibi basit bilgilerdir. Bunlar herhangi bir kişiyi temsil etmeyen sadece verisel olarak istatistiktir.

Gizlilik Politikası Kabulü

Kişisel blogumu kullanarak gizlilik politikamı kabul etmiş sayılmaktasınız. Gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayın.