Hakkımda

münker erkadam hakkında
Kişisel olarak merak ettiğim konularda makaleler yazmayı severim. Yazdığım yazıların bir depo haline gelmesi için 17.02.2016 tarihinde adıma olan bu alan adını satın alarak işe başladım. Yaklaşık olarak lise 2’den beri Web Tasarım ve programlama işlerinde kendimi yoğunlaştırarak bu günlere kadar gelebildim. O kadar süre zarfı içinde bir blog tutmadığıma pişmanım açıkçası. Kendimden bahsedecek olursam, insan ilişkilerine önem veren bir yapıya sahibim. İnsanları kırmaktan kaçınırım ve her zaman sözlü diyaloglarla çözüm arama yolunu seçerim.

Kişisel Blog’da paylaşılan yazılar tamamiyle kendim tarafından yazılmaktadır. Makalelerimi okurken sanki karşınızdaymışım gibi bir hava katabilirim sizlere. Bunu şimdiden belirtmek isterim.

Uzmanlık alanlarımdan birisi de Masaüstü programlama olarak geçen diğer adıyla C# programlama dilinde kendime güvenirim. Bloğumda yazılım alanında ve SEO’luk alanında makaleler paylaşmayı hedefliyorum. Tabi bu hedefim zamanla değişebilir veya daha da artabilir.

Yazılım Deneyimlerim

HTML: Yaptığım belli başlı projeler dışında herhangi bir deneyime sahip değilim. Fakat bilgi düzeyinde bahsedecek olursak %86’lık bir html bilgisine sahip olduğumu söyleyebilirim(CSS DAHİL).

PHP: Lisede iken staj yeri aradığımızda bir web tasarım firmasına gitmiştik. Php bilmediğimiz için bizi oraya almamışlardı. O zamandan beri php konusunda kendimi geliştirmekteyim. Çalışır ve iş görür düzeyde bir bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum.

  • Üniversite projesi olarak soru-cevap tarzında bir proje yapmıştım. Kullanıcıların sorular paylaşarak birbirleri hakkında bilgiler edinmesini sağlamaktaydı. Sosyal alandaki yaptığım bu proje ile SW’mde güzel bir yer edineceğini düşünmekteyim.

C#: Programlama dillerinin en temeliyle anlamamı sağlayan dildir C#. Bilgi düzeyimden bahsedecek olursak %96’lık bir düzeye sahibim diyebilirim.

  • Üniversite projesi olarak bir internet tarayıcısı yaptım. Chrome olarak hemen hemen benzer fakat yaptığım tarayıcı kullanıcının amacına göre hizmet vermektedir. SW’me yazabileceğim güzel bir proje olduğunu söyleyebilirim.

JAVA: Java o kadar güzel bir dil ki neredeyse tüm istediğiniz projeleri yapmaya imkan tanımaktadır. Ne kadar çok beni deli etse de benim açımdan ayrı bir öneme sahiptir.

  • Paint uygulaması yaparak çok kapsamlı olmasa da bir paint deneyimimiz oldu.
  • Münker ERKADAM | Kişisel Blog
    munkererkadam.com