Sosyal Yazılım

İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri

Tarafından Yazıldı Münker Erkadam

İnstagram takipçi hilesi siteleri, İnstagram platformu için takipçi, beğeni ve otomatik işlemler gerçekleştirilen siteleri tek bir çatı altında toplamaya karar verdim.İnstagram takipçi hilesi, İnstagram son zamanların en popüler sosyal medyası haline gelmesiyle takipçi arttırma çabasına giren insanlar oldukça fazla. Bir den çok siteye girmek yerine çalışan İnstagram takipçi hilelesini buradan görüntüleyebilirsiniz. Lafı çok uzatmadan konumuza giriş yapalım.

İnstagram Video ve Fotograf İndirme ( Android )

Android platformlar için geliştirilen bu uygulama İnstagram üzerinde Video ve Fotoğraf İndirme, Beğendirme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bu sayede hesabınız da bulunan Videoları, Fotoğrafları indirebilir ve bir çok kullanıcıya beğendirebilirsiniz. Oldukça popüler olan uygulama son zamanların en çok indirilen hilesi olarak seçilmiş.

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


instagrambeğeni.com | İnstagram Fotoğraf ve Takipçi Hilesi

Sistemde kayıtlı kullanıcılardan 6 dakikada bir 150 takipçi ve 150 beğeni yapabileceğiniz kolay bir arayüze sahip bir sistem içeren bu site oldukça ilgi görüyor. Günlük olarak maksimum 1000 takipçi kasmanıza olanak sağlayan instagram takipçi hilesini kaçırmayın derim.

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


instabayim.com | İnstagram Takipçi Hilesi ( En Popüler )

Son zamanların en popüler sitelerinin başında gelen instabayim 6 saatte bir takipçi kasmanıza olanak tanıyor. Yeni gelmiş olan ek özelliklerini henüz bilmediğim için sizlere açıklayamıyorum. Zamanında kullanmış olduğum sitelerden birisidir. Hesap güvenliğine önem veriyorsanız tavsiye edebilirim.

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İnstagram Takipçi Cenneti

Kredi başına takipçi kasabileceğiniz bu sistem oldukça iyi. Günlük olarak 150 kredi ile 150 takipçi veya 150 fotoğraf beğendirmesi yapabileceğiniz sistem sorunsuz çalışmaktadır. Genellikle beğeni hilesi üzerine yoğunlaştırılan sistem oldukça iyi.

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Takip Mekanı | İnstagram Takipçi Hilesi

Günlük olarak verdiği 200 kredi ile İnstagram üzerinde sende takipçi kasarak popüler olabilirsin. Sizlere önerebileceğim diğer bir sitelerden birisi de takip mekanı aslında. Ben hileyi önermem doğallıktan yanayım. Sizler için bu makaleyi oluşturuyorum çünkü siteye girenlerin %30’u İnstagram Takipçi Scripti içi mesaj attıkları için bu listeden de takipçi kasabilir, fotoğraf video beğendirmesi yapabilirsiniz.

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İnstagram Beğeni Hilesi

Sadece beğendirme üzerine kurulu hile sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemlerden biriside İnstagram beğendirme hilelerini esas alan sitelerdir. Günlük 50 kredi ile fotoğraf beğendirme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Buraya tıklayarak ulaşabilirsin.


Sizlerinde kullandıkları İnstagram takipçi, fotoğraf veya video beğendirme hile siteleri varsa lütfen yorumlarda belirtmeyi unutmayınız arkadaşlar. Hepimizin bir takipçi kasma ve kasılan takipçileri satarak para kazanma arzusu vardır. Neden herkes kazanmasın ki?

Soru, görüş ve önerileriniz için lütfen mail adresimden veya yorumlardan bana ulaşınız.

munkererkadam@gmail.com

Yazar Hakkında

Münker Erkadam

Merhaba, kişisel blog alanında 5 aylık serüvenim bulunmasına rağmen hoşuma giden konular üzerinde yazılar yazmayı seven bir kişisel blog yazarıyım. Genellikle teknolojik anlamda özgün makaleler yazmaktayım.

Yorumlar

Yorum Yapın