Sosyal

İnstagram Takipçi Kazanma Yolları

İnstagram takipçi kazanma yolları olarak sayabileceğimiz binlerce yol var aslında. Önemli olan doğru yoldan devam etmekte. Bu makalemde siz değerli okurlarıma son zamanların en popüler fotoğraf paylaşma platformu olan ve Snapchat özelliği ile İnstachat olarak da dile getirilmeye başlanılan İnstagram‘dan biraz bahsedeceğim. Öncelikle İnstagram üzerinde yüklü takipçiler kazanmak herkesin hayallerinden biri olduğunu sizlere söylemeliyim. Anlayacağınız bu konu üzerinde rakipleriniz oldukça fazla. İnstagramı tanırsanız takipçi olayı aslında çok basit. Takip edeni takip ederim muhabbetinden oluşmaktadır bir nevi.

Genellikle İnstagram kullanıcıları takipçi hilelerine başvurarak takipçi kasma yoluna giderler. Bu tarz siteler siz kullanıcıların şifrelerini ele geçirerek kötü yönde kullanabilir. Bu durum eminim ki hoşunuza gitmeyecektir. Üstelik o tarz sitelerden gelen takipçiler, sizinle aynı amacı paylaştıkları için genelde takip ettiklerinden sizleri çıkartmayı amaçlar. Buda 0 olan bir değeri 0 yapmaya eş değerdir. Lafı fazla uzatmadan dikkat edeceğiniz maddelere geçmek istiyorum.

En önemli kurallardan birisi, paylaştığınız fotoğrafın altına kullandığınız etiketlerden birisidir. Çoğu kişi kafasına göre, o anı özel kılan etiketler tercih etmektedir. Örnek olarak İstanbul temalı bir fotoğrafta #france dile bir etiket kullanımı oldukça yanlış bir davranıştır. Bu orada sizi tanımayan kişilerin veya genel olarak İnstagram platformunda görünmenize yol açar. Sizi tanımayan kişi güzel veya yakışıklı değilseniz sizi takip etmez. Bu yüzden böyle ataklara girişmek için bu 2 faktörden birisi sizde olmalı.

İnstagram takipçi arttırma yollarından birisi de kendinizi en iyi şekilde anlattığınız bir hikaye döngüsüne yani profil yapısına sahip olmalısınız. Genelde ciddi nitelik taşıyan profiller takipçi konusunda her daim öndedir. Profil alanınıza gereksiz bilgiler ile doldurmazsanız sizin için daha iyi olabilir. Bu alan Google Arama Motorlarında da index aldığı için sizin adınızı Google Arama Motoruna yazan kişi bile sizi oradan bulabilir.

instagram takipçi hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi

Bu anlattıklarım tam manasında gerçekleştirilmediği için şuanda en çok rağbet gören sosyal ağ hileleri arasında İnstagram takipçi kazanma yolları baş sırada yer almaktadır. İnsanlar bu tarz alanlarda güven problemi yaşamadan bu tarz siteleri kullanmaları aslında bir yönden iyi bir yönden de kötü sonuçlar doğurmaktadır. Buraya tıklayarak bu İnstagram takipçi scripti konuma gidebilirsiniz.

Soru, cevap ve önerileriniz için lütfen yorum yazmaktan çekinmeyiniz. Görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

Münker Erkadam

Merhaba, kişisel blog alanında 5 aylık serüvenim bulunmasına rağmen hoşuma giden konular üzerinde yazılar yazmayı seven bir kişisel blog yazarıyım. Genellikle teknolojik anlamda özgün makaleler yazmaktayım.

Yorumlar

Yorum Yapın