Bloglama

Kişisel Blog – Başlama Serüvenim

Lise zamanlarıma dayanan kişisel blog hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Zamanında herkes’den uzak bir köşede cümlelerimi kağıda döktüğüm anlarımı neden bilgisayar üzerinde değerlendirmeyeyim diye düşünmüştüm. O zamanlar kişisel blog üzerine yazı yazan piyasa da doğru düzgün yazar yoktu. Ücretsiz olarak bir blog açtım. WordPress üzerinden oynadığım oyunlar hakkında yazılar yazıp, keyif aldığım serüvenlerimi yazıyordum. Okuduğum bölüm ile alakalı bir işlem yapmıyordum aslında. Daha sonradan okulda öğrendiğim yazılım dillerini değerlendirme fırsatı olarak düşünme gereksinimi içerisine atıldım.

Blog siteme yazı eklediğimde o yazının devamının gelmesi en az 2 3 hafta sürüyordu. Çabuk sıkılıp kimsenin okumadığını düşünerek’den yazı yazmamaya başlamıştım. Lise bittikten sonra keyifli bir tatil geçirdim ve o tatilde ufak çaplı bir hakiye benzeri metinler yazmıştım ve o yazdığım hikayenin konusunu şuanda sizlerle paylaşmak istemiyorum çünkü ilerleyen zamanlarda bir hikaye kategorisi açmayı planlamaktayım. Orada yayınlayacağım inşallah 🙂

O zamanlar imkanlar da el vermeyince işlere girişemez oldum. Bir kişisel blog yazarı olmak, yazdığın hikayeleri paylaşmak oldukça mükemmel ve keyif verici bir şeydi. Çünkü özgürsünüz. İstediğiniz konularda, istediklerini dile getirebiliyorsunuz. Okuyucularınız sizleri sever veya sevmez, bunu düşünerek’den hareket etmeyi bilmiyordum. Bunu düşünerek’den hareket etmeyi öğrendiğim zaman işte o zaman 6 Ay öncesi bir zaman.

Günlük olarak 250 Tekil kişinin girdiği kişisel blog sitem siz okurların sayesinde liseden beri hayalini kurduğum projemin ilk temellerini atmama yardımcı olan sizler, teşekkür ederek sizlere kaliteli içerikler üretmeyi bir borç bilirim.

Yazar Hakkında

Münker Erkadam

Merhaba, kişisel blog alanında 5 aylık serüvenim bulunmasına rağmen hoşuma giden konular üzerinde yazılar yazmayı seven bir kişisel blog yazarıyım. Genellikle teknolojik anlamda özgün makaleler yazmaktayım.

Yorum Yapın