Bloglama

Kişisel Blog Memnuniyeti

Kişisel Blog , yazdığınız yazıları hedef kitlenize severek ve onları düşünerek aktarmalısınız.

Memnuniyet Düzeyi Nedir?

Herhangi bir olaydan veya durumdan ötürü sevinç duyan, mutlu veya mutluluk belirtisi. 

Bu makalemde sizlere Kişisel Blog yazarlarının memnuniyet düzeylerinden bahsedeceğim. Öncelikle her yazar belli bir amaç için blog açar. Kimisi kendi topluluğunu oluşturmak için, kimisi belli bir kitleye hitap edip onlarla dostluk kurmak için kimisi de sevdiği konularda makaleler dile getirmek için. Memnuniyet düzeyleri bir çok yazar için değişkenlik gösterir aslında. Google da index alıp, ziyaretçi çekmelerinden tutun, yazının okunma sayısına kadar mutlu edebilecek memnuniyet düzeyleridir.

Her Kişisel Blog yazarında olduğu gibi benimde memnuniyet düzeyim farklı. Mesela ben, site de bulunan konulara yeni yorumlar geldiğinde veya yeni trafik kaynaklarından izleyiciler geldiğinde mutlu olan bir insanım. Günden güne sitemdeki ziyaretçi sayısı kat ve kat artmakta. Bu durum nasıl beni mutlu ediyorsa sizlerinde sağlıklı özgün makaleler okumanız konusunda oldukça önemli bir rol oynamakta.

Bu makaleyi aslında sizlere edilen bir teşekkür niteliğinde algılayabilirsiniz. Beni destekleyip, mutlu ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürler :)Küçük bir düşüncemi sizlerle paylaşıp bu makalemin sonuna gelmek istiyorum.

Kişisel blog, bir yazarın en özgür olduğu alanlardan birisidir aslında. Kendi mekanında istediği cümleleri dile getirip okuyucularına yansıttığı şeffaf duvardır. Değerli bir okuyucu kitlesi varsa, işte o yazar mükemmel bir yazardır.

Kişisel blog alanında diğer makalelerime buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Münker Erkadam

Merhaba, kişisel blog alanında 5 aylık serüvenim bulunmasına rağmen hoşuma giden konular üzerinde yazılar yazmayı seven bir kişisel blog yazarıyım. Genellikle teknolojik anlamda özgün makaleler yazmaktayım.

1 Yorum

  • Kişisel blog anlamında gerçekten kişisellik önemlidir benim gözümde, Ben sitemin adını kişisel blog yapıp site içindeki tüm yazılarımın konusunu karpuz satışı olduğunda bence blog bitiyor, Memnuniyet konusuna gelince Blog yazarlarının geeline yayılan bir mutluluktur bence Yorum 🙂

Yorum Yapın