Kullanım Koşulları

münker erkadam kişisel blog logo

Merhaba,

Bu sitede bulunan tüm içerikler bizzat tarafımca yazılmaktadır. Bu siteye giriş yapan kullanıcılar aşağıda belirtmiş olduğum site içerisinde bulunan kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Site İçeriği

Site de bulunan her türlü içerik tarafımca yazıldığı için kaynak gösterilmeden veya izinsiz şekilde kopyalanamaz veya dağıtılamaz. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanılacak Alıntı Yapma Şekli:

Kullanıcının Yorum Yapma Koşulları

munkererkadam.com adresinde yayınlanan içeriklere yorum yazan tüm okurlar veya ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadırlar.

  • Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan munkererkadam.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve munkererkadam.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.