Sosyal

Oyun Oynayarak veya İnternet’den Para Kazanma Yöntemleri

para-bahcesi-oyun-oynayarak-para-kazanma
Written by Münker Erkadam

oyun oynayarak para kazanma, son dönemlerde oldukça popüler meslek haline geldi. Her yaştan oyuncular bu yola baş vurarak saatlerce bilgisayar başında kalarak günlük ciddi gelirler elde edebiliyor. Sadece oyun oynayarak değil, çeşitli İnternet servislerini kullanarak da para kazanmak mümkün!

Günümüzde popüler oyun sitelerinden olan Para Bahçesi, Minik Çiftlik gibi oyunlar ile günlük 40 50 TL civarında gelir kapısı kendinize oluşturabilirsiniz. Ufak yatırımlar ile 2 3 ay sonunda aylık bir asgari ücret kadar para kazanabilirsiniz. Peki bunlarla para kazanmanın yararları ve zararları nelerdir, başka hangi İnternet servislerinden para kazanabiliriz bunları açıklayayım.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak isteyen kişiler için  birden çok oyunlar mevcuttur. Yatırım yapmadan uzun vadede, yatırım yaparak da kısa vadede kazanç sağlanmaktadır. Bunların yararları arasında ise ufak yatırımlar ile günde 40, 50 TL civarında para kazanabilecekken, uzun vadede ise günde 10, 20 TL civarında da para kazanmanız mümkün. Sonuçta hem oyun oynayarak hemde para kazanmak her genç bireyin hayalleri arasında.

minik-ciftlik-oyun-oynayarak-para-kazan

Minik Çiftlik – Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyunun içeriğinden biraz bahsedecek olursak, bu tarz oyunların hepsinde mantık aynıdır. Gelişmek için fabrika binalarından size verilen başlangıç altını ile satın almanız gerekmektedir. Bu fabrikalar size çeşitli ürünler üretmektedir. Örneğin ekmek fabrikası size ekmek üretmektedir. Bunlar saatlik ve günlük olarak farklı değerlere ayrılmaktadır. Her bir ürünü sattığınızda size gümüş olarak yansımaktadır. Bu gümüşler ise gerçek parayı temsil etmektedir. İstediğiniz gibi biriktirdiğiniz gümüşleri paraya anında dönüştüre biliyorsunuz.

İnternet’den Para Kazanma Yolları

Link kısaltma servislerini kullanarak, bir kitleniz var ise reklamlara tıklatıp ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Günümüzde bunu en iyi Link.tl yapmaktadır. Ücretsiz olarak üyelik açarak herhangi bir link oluşturup sanal ortamlarda onu dağıtmanız yeterli olacaktır. Her bir tıklama da sizlere 0.02 kuruşluk bir ücret vererek 1000 tıklamada 25 kuruşluk bir mevla elde edebilirsiniz. Bu bana yetmez diyorsanız da GeyMyAds  köklü sitelere üye olarak da kazancınızı katlaya bilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanma ve İnternet üzerinden para kazanmak sadace istemek ile olan bir durumdur. Eğer isterseniz para kazanacağınız kaynak oldukça çoktur. Para kazanmanıza yardımcı olacak diğer kaynakları ise altta liste halinde yazdım.

  1. Forum Siteleri
  2. Bionluk
  3. Oyun Siteleri
  4. Blog Siteleri
  5. Link Kısaltma Servisleri
  6. Yatırım Sistemleri
  7. Anket Doldurarak Para Kazanma Servisleri
  8. Reklam Paylaşarak Para Kazanma Servisleri
  9. Video İzleyerek Para Kazanma Servisleri
  10. Sosyal Medyalarda Takipleşerek Para Kazanma Servisleri

 

About the author

Münker Erkadam

Merhaba, kişisel blog alanında 5 aylık serüvenim bulunmasına rağmen hoşuma giden konular üzerinde yazılar yazmayı seven bir kişisel blog yazarıyım. Genellikle teknolojik anlamda özgün makaleler yazmaktayım.

2 Comments

Leave a Comment